Otázka:
Jak se Wolverinovy ​​drápy vrací na „DoFP“ po „The Wolverine“
eLRuLL
2014-10-04 21:19:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Film „The Wolverine“ je předchůdcem filmu „Days of Future Past“ (protože zobrazuje scény související s DoFP v následných titulcích).

Takže Wolverine má po skončení filmu The Wolverine kostní drápy, a na DoFP má znovu adamantiové drápy, existuje pro to nějaké vysvětlení? možná na komiksu, nebo tak něco?

Zkontrolovali jste také [this] (http://scifi.stackexchange.com/q/38779/32339)?
Jeden odpovědět:
phantom42
2014-10-04 21:44:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

V rozhovoru pro Empire Magazine uvedl režisér Bryan Singer zadní příběh, který Magneto pomohl Wolverinovi.

Nechal si odříznout adamantiové drápy konec The Wolverine, ačkoli ...

Věc, která se stane na konci The Wolverine, zahrnuje pouze drápovou část, takže jsem předpokládal, že v budoucnu rekonstituuje adamantiové drápy protože je to součást jeho kostry a zvykl si, že to má jako zbraň. V budoucnu má s Magnetem jiný vztah a možná by se to dalo vytvořit. Jedná se o mimořádné postavy, které mohou dělat věci jako teleportovat se na velké vzdálenosti a procházet zdmi a měnit počasí. Dokud Xavierovo vědomí v tomto muži na konci X-Men 3 stále existovalo, uvažuji o možnosti, že by mutant jako Forge nebo dokonce sám Xavier mohl rekonstituovat své tělo, takže tak jsem oprávněně přivedl Patricka Stewarta a profesora X a stejným způsobem, jakým bych v budoucnu ospravedlnil vrácení kovových drápů, je to, že by to chtěl. V určitém okamžiku své budoucnosti přijme to, čím je. Na konci filmu The Wolverine je to velká část tohoto příběhu. Říká: „Nepotřebuji být smrtelný, usadil jsem se jako Wolverine“ a součástí toho, že jsem Wolverine, jsou drápy.

V komiksu to byl Magneto, kdo původně vytrhl adamantium z Wolverinova těla. Apokalypsa ji znovu spojuje poté, co unesla Wolverina a proměnila ho ve Smrt čtyř jezdců.

Dodám, že Wolverinovo tělo odmítlo Adamantium při prvním pokusu o komiks.Když se Genesis pokusil vstříknout mu Cyberovo adamantium, odmítl to, zabil Genesis a všechny jezdce z Apokalypsy, kteří se změnili na divokého.Apokalypse se nakonec podařilo plán dokončit později.


Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...