Otázka:
Byl tam někdy darebák, který sbíral vyřazený popruh Spider-mana nebo mu ukradl náboje / vystřelovače?
Patrick vD
2017-06-02 02:37:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Cítím, že dost nepřátel Spider-mana mělo dostatek zázemí v chemii a technologii, aby bylo schopno analyzovat a replikovat pavučiny pavoučího muže. Zvláště pokud mu ukradli webové vystřelovače, webové kazety nebo dokonce jen zvedli jeden z mnoha webů, které opouští po městě, a analyzovali jej, než se rozpustil. Přinejmenším by jim to pomohlo pochopit to, a možná by to dokonce využili nebo k tomu našli protipól. Udělal to někdo z nich?

Mysterio vyrobil plyn, který rozpustil Spideyovy pavučiny v * Amazing Spider-Man # 13 *, a Chameleon použil napodobitelnou síťovinu ještě dříve v * Amazing Spider-Man # 1 *.Strategie replikace / boje proti webům tedy existuje od samého začátku, ačkoli nikdy nevidíme, že by jeden z nich explicitně ukradl web jako součást procesu vývoje.
Tři odpovědi:
FuzzyBoots
2017-06-02 02:54:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

V The Inferior Deadpool # 10, díl č. 4, Deadpool ukradl jednoho z webových střelců Spider-Mana.

The Inferior Deadpool #10 cover

Stránka, na které jsem našel tento obrázek, tvrdí, že to není poprvé, co to Deadpool udělal (kliknutím označíte).
Deadpool steals a web-shooter

Spidey to měl nějak vidět.
Myslel jsem, že Deadpool je spojencem Spideyho?
@DisturbedNeo: Deadpool spadá na „dobré“ spektrum jako celek, ale není ve srovnání s ostatními hrdiny zdaleka co se týče „vždy konat dobro“.Vezměte Punisher jako další příklad.I když má tendenci zabíjet padouchy, nedělá to na principu konání dobra, ale je poháněn pomstou nebo nesnášenlivostí.Podobně je Dr. Fries (vesmír DC, já vím, já vím) považován za darebáka, ale málokdy má v úmyslu skutečně ublížit;jednoduše staví záchranu Nory nad všechno ostatní, ať už je to dobré nebo špatné.Deadpoolovy motivy jsou méně jasné (záměrně), ale dělá si také to, co chce, nad tím, co je považováno za dobré.
No přesně.To z něj dělá antihrdinu.Nedělá z něj darebáka.
@DisturbedNeo: Proč by Deadpool nebyl darebák?Zabíjí lidi, někdy kvůli penězům a někdy jen proto, že se na to cítí.
Stejně tak Han Solo.Je Han Solo darebák?Ne. Na vyrovnávacím spektru je Deadpool tím, čemu byste říkali chaotická neutrální postava.Hraje podle svých vlastních pravidel a je poněkud nepředvídatelný, ale není ve své podstatě zlý.Nemá žádné touhy dosáhnout neomezené moci nebo ovládnout / zničit svět, nebo dokonce porazit hrdinu, jak byste čekali od padoucha.Deadpool je jen ..... Deadpool.
Možná stojí za zmínku, že Spider-man má v této době mysl Otta Octavia (také znám jako Dr. Octopus).Deadpool je tedy stěží jedinou pochybnou postavou na scéně.
Bjorn Eriksson
2018-09-18 02:44:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

V Amazing Spider-Man 546 se darebákovi jménem Sean Boyle, alias Spider-Mugger, podařilo ukrást jednoho z webových střelců Petera Parkera. Použil ho k zachycení lidí, které chtěl okrást, zatímco měl masku Spider-Mana.

enter image description here

Sean byl zabit o několik čísel později a nikdy se nedozvěděl tajemství vzorce, ale alespoň si uvědomil, jaký poklad má našel a použil jej k trestné činnosti.

Jeff
2017-06-21 21:43:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

V Marvel's Ultimate Comics je Arcade velmi bohatým hráčem s nenávistí k mutantům. Mimo jiné využívá webové střílečky. Tvrdí, že jeden z jeho zaměstnanců to zpětně připravil „z nějakého polymeru, který seškrábal ze zdi na Manhattanu“. Bylo to s největší pravděpodobností Spider-manův popruh, který byl vytvořen zpětně.

Zdá se, že weboví střelci mají vedlejší účinek: Arkáda se prostě nezavře, jak zdůraznil Wolverine. Zdá se, že Parkerova upovídanost je chytlavá.

Jako vedlejší poznámka byla Arcade v tomto oblouku trochu špatná. Zdravě porazil Nightcrawlera a vedl mírně dobrý boj proti X-menům jako celku.

V kontinuitě hlavního proudu by mohl být argument, aby měl Venom „duplikované“ Spideyho weby. Když Venom používá popruhy, vyrábí si je sám. Jinak je velmi podobný tomu Spider-manovi. Stejně jako Spidey i Venomovy weby trochu trvají. Od té doby, co se Venomův symbiont poprvé spojil s Parkerem, je pravděpodobné, že to vzalo znalosti o tom, jak vytvářet weby z Peterovy mysli.

Carnage, Venomův potomek, také používá k houpání webové výlisky. Na rozdíl od Venoma se zdá, že po vykývnutí tyto výlisky stáhl do své bytosti znovu. Téměř nikdy ho nenapodobuje žádný z dalších triků Spideyho (například nárazový popruh nebo dokonce zapouzdření lidí do popruhu). Není jasné, zda je to proto, že odmítá zanechat svou tělesnou hmotu (protože jeho protlačení jsou zjevně jeho součástí, na rozdíl od Venomových), nebo proto, že není schopen.

Tento rozpor mezi těmito dvěma symbionty mě vede k přesvědčení, že Venom produkuje „skutečné“ weby (duplikované od Spider-mana), zatímco Carnage nikoli.Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...