Otázka:
Je film „My Little Pony: Friendship is Magic“ ve Star Treku?
Scott Chamberlain
2011-11-04 10:29:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Inspirován různými odpověďmi a dotazy o ET a Star Wars založených na portrétu, chtěl jsem vědět, že je Star Trek a My Little Pony: Friendship is Magic in the same Multiverse?

Nyní, než mě vysmíváte internetu, doporučuji vám sledovat následující video.

Youtube click image

Pro ty, kteří show neznají, se dračí postava jmenuje Discord a je ztělesněním chaosu. Může se teleportovat, měnit realitu (někdy lusknutím prstů), má rád hry a je vyjádřen Johnem de Lancie.

Všichni víme, že přechod mezi dimenzemi je v pravomoci Q, a ne vždy používejte stejné jméno nebo podobu člověka. Mohla by Q cestovat do vesmíru, který má vnímající mluvící poníky s magickými schopnostmi? A pokud ano, dělá to z kanónu My Little Pony: Friendship is Magic? (Pokud ho portréty ET dělají kánonem do Hvězdných válek, myslím, že by to mělo udělat kánon MLP se Star Trekem.)

haha ... sláva pro chytrou otázku. Samozřejmě, když začneme hovořit o všemohoucích / mezidimenzionálních bytostech existujících ve více vesmírech jako důkaz přechodu mezi příběhy, pak téměř cokoli lze považovat za součást kánonu cokoli jiného.
Zdá se, že je to spíše kývnutí na postavu Q, než na cokoli jiného, ​​i když si nedokážu představit, že by to diváci My Little Pony dostali ...
@Paperjam Vzhledem k tomu, kolik fanoušků My Little Pony jsou ve skutečnosti muži ve věku od 18 do 30 let, určitě se najde nějaký divák, který to dostane.
@Flimzy No, vzhledem k tomu, že minimálně 180 koncertů je spojeno se sv. Jinde, které existuje pouze v mysli autistického dítěte ... http://home.vicnet.net.au/~kwgow/crossovers.html
A) Co se děje s lidmi? B) Jak se lidé spojili s MLP a Star Trekem, když pokud by NIC MĚL být logickým přechodem, byli by to Chrliče?
MLP je kánon s více vesmíry. „The Big Lebowski“, starogrécká mytologie, Hvězdné války (s Jedi Zecora) a možná vesmír X-Men v S4.
Další v otázkách od Scotta Chamberlaina: * Je [YHWH] (https://en.wikipedia.org/wiki/Yahweh) opravdu Q v kánonu? *;)
Ah, 4. listopadu 2011. Přesný okamžik v historii, kdy už byly položeny všechny zjevné * Star Trekové * otázky a my jsme začali jiným druhem.
čtyři odpovědi:
sebsmith
2011-11-04 12:52:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ne kanonicky . I když je kanonická politika Star Treku vágní, a to nejlepší, co v ní najdu, je na wikipedii zde nebo na zpáteční cestě z oficiálního webu zde, stále je jasné, že média, která nejsou značkovým Star Trekem, jsou venku, protože ani média, která nejsou, nemusí být nutně dovnitř. Vzhledem k tomu, co víme o Q, je jistě možné, že Q a svár jsou stejné bytosti; to však v žádném případě nevyžaduje.

BlueSoul
2016-04-15 23:40:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Je zřejmé, jak již uvedl sebsmith ve své odpovědi, že obě média nelze považovat za kánon navzájem. Mluvíme o dvou různých představeních s právy duševního vlastnictví ve vlastnictví dvou samostatných entit. Pokud nedojde k nějaké dohodě, je nemožné, aby kterýkoli z představení začlenil do svého kánonu prvky toho druhého.

To znamená, že bych chtěl přidat něco, na co nikdo jiný neuvedl. Že ve skutečnosti bylo v MLP několik odkazů na Star Trek.

Nejviditelnější je hlavní komiks, číslo 16. Tady hříva šest cestuje různými příběhy a snaží se uvěznit magické stvoření na útěku. Jeden z příběhů je umístí na palubu velmi známé hvězdné lodi ...

enter image description here

... A po nějaké době, Friends Forever # 2 dokázal udělat ještě lépe než to. CMC se stále pokoušely získat svou značku cutie a po setkání s Discordem v Sweet Apple Orchard se ho rozhodly požádat o pomoc v naději, že duch chaosu si může vymyslet něco nového, „na co by nikdy nepomysleli“. vytvořit nějakou kapesní dimenzi a přimět CMC (který se zpočátku nudil některými z jeho počátečních návrhů, jako jsou krotitelé lvů nebo hasiči), projít čím dál divnější sekvencí alternativních realit, jako jsou například Pán prstenů z 80. let show policistů ve stylu a následující ...

enter image description here
(je nějak nejasné, zda by všechny tyto měly být považovány za reality, které Discord vytvořil na základě informací dostal se někam jinam nebo by měl být považován za alternativní reality, jako jsou ty z oblouku příběhu Reflection)

Jak již bylo řečeno, oba odkazy ve skutečnosti nic neprokazují a neměly by být považovány za nic víc než malé kývnutí na Fanoušci Star Treku, ale je pořád hezké vědět, že Discord vlastně je již alespoň jednou překročil čtvrtou zeď, aby ukázal na své Q „alter-ego“.

Byl Discord členem posádky v tom posledním komiksu nebo nějakým otravným božským návštěvníkem, který se objevil, aby vyvolal potíže?
@amarillo Discord byl oblečen do [tradičního formálního oděvu Q] (http://www.aliexpress.com/item/New-Arrival-Custom-Made-Star-Trek-The-next-generation-Qs-judge-robe-costume-Cosplay / 1022001619.html).
@Scott Chamberlain - Jen trochu nitpick (jak fanoušci Star Treku rádi dělají), ale toto oblečení nebylo pro Q ve skutečnosti tradiční, bylo to právě to, co měl Q na sobě, když hrál roli soudce u soudu 21. století (poté, co prošel některými dalšími kostýmy z historie Země dříve v epizodě).A myslím, že se amarillo ptal, jak byl kostým Discord vysvětlen v kontextu komiksu, pokud vůbec (i když jeho „hmmm ... tenhle vypadá familiárně“ naznačuje, že to mohl být během jednoho druhu vtip na jeden panelsekvence, kde procházeli různými nastaveními)
@amarillo upravil odpověď, aby přidal nějaké kontextové informace pro druhou referenci.Pokud chcete, abych rozšířil některé další podrobnosti, neváhejte se zeptat.
@ScottChamberlain Ano, byl to nějaký druh skákání přes sekvenci nastavení, s jediným zajímavým faktorem, který začal, že Discord ovládal celé skákání, takže můžete alespoň říci, že tam neskončil „náhodou“.Jak již bylo uvedeno, měl pravděpodobně za cíl trollovat * čtenáře * ^ _ ^
Schroedingers Cat
2011-12-16 21:14:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Myslím, že odpověď zde by vyžadovala více pochopení Q, ale nevidím, že by bylo mimo jeho pravomoci překročit se do paralelní, ale zásadně oddělené reality, která je realitou MLP. Může tam být i jinak omezen a musí vypadat jako drak, nebo to může být jeho volba. Nebo to může být Q, který se ocitl v tomto vesmíru chycen a nemohl se vrátit. Vesmír treku - a pokud vím, v žádné ze sérií nebylo nic, co by naznačovalo pokračování crossoveru - pak to nemá žádné důsledky pro kánon. Skutečnost, že bytosti, které mohou být spřízněné, existují ve dvou vesmírech, ALE NEKONTAKTUJTE S KAŽDÝM DALŠÍM, by neměla znamenat kanonicitu, IMO.

Jayessell
2013-04-14 07:28:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Neřekl Q, že je bůh (nebo přinejmenším podvodník jako v indiánské mytologii) pro několik planet? Myslím, že Q mohl snadno tvrdit, že je takovou věcí pro planetu polychromních poníků. A jak jste řekli, pokud tomu tak je, pak by do Equestrie mohly přijít vesmírné lodě.

Možná Q lhal, když to řekl.


Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...