Otázka:
Zhruba kolik hvězdných lodí je ve Hvězdné flotile?
user1027
2012-01-24 03:17:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ve vesmíru Star Treku má Hvězdná flotila Federace ve své flotile velké množství lodí. Ale na rozsahu mě něco štve. Bitva u Vlka 359 je prezentována jako velká ztráta, což byla, ale mluvíme jen o ztracených několika desítkách lodí. Porovnejte to s bitvami, které se odehrály pozdě v Deep Space 9, na obrazovce máme stovky lodí bojujících. Díky tomu se Vlk 359 ve srovnání zdá docela malý.

Jaký je rozsah flotily Hvězdné flotily? Existují tisíce lodí? Desítky tisíc? Miliony? Vím, že přesný počet lodí je docela nemožné mít, ale máme zhruba představu o rozsahu jejich flotily?

Myslím si, že ztráty způsobené Vlkem 359 způsobily, že Hvězdná flotila posílila výrobu lodí, takže v pozdějších epizodách DS9 jich bylo víc, ale nejsem si jistý.
Možná Federace významně rozšířila svoji flotilu poté, co se fiasko u Wolfa 359 - DS9 konalo po TNG, koneckonců.
Hardware je často snadný. Posádky jsou těžší. Můžete zrychlit, jak rychle stavíte loď s paralelními liniemi, ale lidé se ve srovnání s nimi pomalu učí.
@geoffc Pravda, ale federace má skutečně nekonečné zdroje, které by problém vyřešily. Stovky (tisíce?) Členských světů, z nichž mohou vyrábět lodě a čerpat z nich rekruty. Vše v podstatě s volnou energií.
Možná se k vyplňování posádek používá omezené klonování? To by vysvětlovalo, proč někteří získaní zaměstnanci vypadají jako jiní, ale mají různá jména (tj. Pravidelné hostující hvězdy a jednorázoví herci, kteří dostanou výčepní díly na plný úvazek, např. Robert Duncan McNeill jako [Nick Locarno] (http: //en.wikipedia .org / wiki / The_First_Duty # Notes) na TNG a [Tom Paris] (http://en.wikipedia.org/wiki/Tom_Paris) na VOY)
Každý ví, že odpověď je 42. B)
@Xantec, Nevím o klonování. Došlo k epizodě DS9, kde se Ibudan naklonoval, aby vytvořil Oda. Všichni, kteří se podíleli na vyšetřování, včetně doktora Bašíra, byli všichni skutečně překvapeni existencí životaschopného klonu.
@eidylon Stejně jako jsem si jist, většina lidí by byla skutečně překvapená, kdyby zjistila, že Bashir je produktem genetického inženýrství.
@Keen Jde o to, že můžete paralelní výrobní linky urychlit výrobu lodí. Pomocí technologie můžete zkrátit minimální čas na stavbu jedné lodi. Ale 9 žen si nemůže udělat dítě za jeden měsíc. Je hezké mít velkou populaci, z níž se dá vytáhnout, ale trénování lidí stále trvá příliš dlouho.
Oh, více dat? To by měla být odpověď.
Často jsem přemýšlel o velikosti hvězdné flotily a dospěl jsem k závěru, že stafleet má nekonečnou zásobu lodí, protože hvězdná flotila jsou dobří a dobří vždy vyhrají
Bitvy DS9 a Wolf 359 nejsou srovnatelné. Zasnoubení u Vlka 359 bylo nouzovou reakcí na překvapivý mírový útok na Zemi. Hvězdná flotila měla jen několik hodin na sestavení flotily. Pro srovnání, velké bitvy DS9 byly uprostřed války poté, co každá strana měla týdny nebo měsíce na sestavení svých flotil.
Vlk 359 nebyl jen ztrátou několika desítek lodí pro srovnatelnou nepřátelskou flotilu;byla to ztráta několika desítek lodí na * jedinou * nepřátelskou loď.Bez důkazů, že by si větší flotila vedla lépe, umocněná myšlenkou, že v budoucnu bude muset někdy čelit * mnohonásobným * Borgovým kostkám, by měl Vlk 359 mnohem větší psychologický dopad než jeho už tak hrozný taktický význam.
Třináct odpovědi:
HorusKol
2012-01-24 04:24:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Předpokládám, že v době TNG / DS9 / Voyager bylo ve Hvězdné flotile pravděpodobně řádově 10–30 000 aktivních lodí. To vyplývá ze skutečnosti, že v registru nejsou vidět žádné lodě s více než 5 číslicemi a že Hvězdná flotila existuje už padesát let.

Zdá se, že většina lodí je v provozu pro pouze asi 20–30 let (pokud nejsou zničeny).

Ztrátu flotily u Wolfa 359 bych považoval za analogickou se ztrátou Atlantické flotily NATO - stále zde působí velké množství lodí Indický a Tichý oceán. Podobně by bitvu o Vlka 359 vedla „domácí flotila“ shromážděná z celého sektoru Zero-Zero-One - další lodě by byly ve vnějších sektorech Federace, ale ztráta domácí flotily je dost katastrofální.

Také - všimněte si posunu v konstrukci lodí - před Wolfem 359 vidíme, že flotile dominují velké lodě jako třídy Galaxy, Ambassador a Excelsior. Poté jsou ve velkém počtu postavena menší plavidla jako třídy Defiant, Akira a Steamrunner. Mějte na paměti - závěrečná bitva proti Cardassii na konci DS9 ukazuje obrovské množství hvězdných lodí třídy Galaxy.

Po napsání toho všeho jsem objevil http://www.ditl.org /index.php? 30 000 (spojenecké, nejen hvězdná flotila) lodí na konci DS9.

Lodě třídy Excelsior byly základem flotily. Díky konzistentnímu designu a upgradům zaznamenaly některé z těchto lodí životnost delší než 70 let. http://en.memory-alpha.org/wiki/Excelsior_class
Skutečné lodě zaznamenaly 70 let služby? Nebo služba třídní pily?
Hmm, možná jsem si to představoval. Ale hvězdář byl zachráněn, opraven a v případě potřeby byl k dispozici pro službu. Loď, která viděla nejméně 45 let služby. http://en.memory-alpha.org/wiki/USS_Stargazer#Background
Ten vám však přiznám;) Řekl bych, že je to na extrémním konci provozní životnosti lodi
Jak se tolika lodí stane, že je Enterprise tak často „jedinou lodí v dosahu“, když nastane nouzová situace?
@Xantec Space ... je velký. Opravdu velký. Prostě neuvěříte, jak je to ohromně ohromně velké.
@Xantec - zeptejte se na to jako novou otázku - myslím, že bych mohl mít odpověď;), ale v zásadě warp 9.6 zjevně znamená 10 světelných let denně a Federace je ve skutečnosti docela velká (8 000 světelných let napříč)
[zde] (http://scifi.stackexchange.com/q/9590/1234) jdete
@Xantec: Jako loď třídy Galaxy a vlajková loď Federace jsou Enterprise a její třída z některých zdrojů označovány jako „velitelské lodě“. Ačkoli název a mise naznačují, že by to mělo být venku na potulkách vzdálenějšími konci galaxie, velká část této série ji plní v rámci prostoru Federace.
Vaše zmínka o číslicích v číslech lodí mi připomněla [německý problém s tanky] (http://en.wikipedia.org/wiki/German_tank_problem). To znamená, že pokud se nestaráte o nepřátele, kteří přesně uhodnou vaši celkovou produkční sílu na základě zachycených sériových čísel, měli byste je udělat docela náhodnými.
KeithS
2012-02-17 03:50:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Položil jsem tuto otázku před nějakým časem, v podobných souvislostech, ale obecně nevěřím v navrhovaný rozsah. Od té doby jsem našel tuto stránku, která se zabývá velikostí Hvězdné flotily v daném okamžiku, na základě věcí, které jsem viděl A řekl.

Odkaz, který jsem zveřejnil výše, naznačuje, že Hvězdná flotila má zhruba 6 000 až 9 000 lodí přes většinu oblouku TNG, a to především na základě toho, co bylo řečeno v dialogu během série. Toto je nejlepší odhad založený na tom, že Federace má deset „flotil“ (jako je Atlantické loďstvo amerického námořnictva vs. Tichomořské loďstvo) o přibližně 600–900 lodích za kus. To je diskutabilní, protože je založeno na tom, že desátá flotila je nejvyšším označením flotily a každá flotila se skládá z více než 300 lodí (protože 300 lodí bylo „prvkem“ flotily, přičemž dva takové prvky tvořily jednu z útočných sil. v epizodě DS9. Flotila by ve skutečnosti mohla mít jen 112 lodí (u sedmé flotily se uvádí, že při konkrétní bitvě o Dominionskou válku ztratila 98 ze 112 lodí), což by mohlo znamenat, že Hvězdná flotila má jen 1000 lodí. Nebo by to mohlo být jedenáct flotil nebo sto jedenáct.

Přechod na systém číslování a zrušení možnosti velkých mezer v číslování (což může, ale nemusí být logické; čísla mohou mít určitý systém založený na třídě lodi a / nebo generaci, loděnici nebo vyúčtování federace), odkaz souhlasí, že by mohlo velmi dobře zůstat v provozu přes 70 000 lodí, počítáno od extrémně starých, ale pravděpodobně často přepracovaných Repulse (NCC-2544) a Stargazer (oficiálně stále v provozu, ale zastavených; NCC-2893), až po USS Bellerophon na NCC-74705. To je racionalizováno s ohledem na velikost prostoru Federace; uvádí se, že zahrnuje oblast 8 000 kubických světelných let. Cestování mezi Zemí a DS9 je asi měsíc cesty v maximálním warpu. Dostat se do Země Amargosa nebo Veridian je několikanásobně větší vzdálenost, vyžadovalo by to překonat klingonský prostor podle alespoň jedné mapy, a pravděpodobně by to tedy trvalo měsíce nebo roky „cestovní rychlostí“ (Warp 6-7). Abyste byli schopni rychle reagovat v kterékoli části prostoru Federace se značnou flotilou, potřebujete spoustu lodí.

Kdyby tam bylo jen 6 000 nebo 9 000 lodí, Federace by byla zničena ve válce o Dominion.
Dan Mathis
2015-11-22 09:45:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dospěl jsem k závěru, že Federativní flotila na Voyageru; Endgame musí být zhruba 20 až 25 000 aktivních hvězdných lodí Hvězdné flotily. Registrační číslo cestovatele je NCC74656. První Enterprise pod Archerem byla / je NX01 a USS Enterprise pod Kirkem byla / je 1701. Je tedy zřejmé, že UFP, která byla do konce Voyageru, Sezóny 7 stará asi 150 let, by musela vyrobit asi 70 000 lodí.

Nyní, mezi vyřazováním, šrotováním a ničením lodí během tohoto období, a pokračující výstavbou a úpravami by flotila kolísala do této výše. Pamatujte, že Runabouts a Peregrine Fighters jsou také očíslovány. Rio Grande mělo registrační číslo NCC72452. Jejich malá velikost a nutnost malého plavidla se snadnou konstrukcí by představovala zhruba 5 000. Další bojovníci, dalších 5 000.

Nyní zpět k primární flotile. Flotila hvězdné lodi. Vzhledem k obrovské ploše prostoru Federace, velikosti a množství hvězdných základen a podobně by byly konstruovány pouze pro usnadnění velké flotily tisíců lodí. Navzdory bitvě o Vlka 359 a dialogu TNG neexistuje žádný způsob, jak by se skládal z několika set nebo dokonce několika tisíc. Na konci „nejlepší z obou světů“ velitel Shelby uvedl, že flotila bude za rok nahoru. Ale „Fleet“ může být subjektivní termín. Skutečnost, že JEDNA jedna loď (Borgova kostka) mohla zničit 38 hvězdných lodí Federace, vypadala jako větší dohoda, než byla. V DS9 byly stále příklady, že Hvězdná flotila byla mnohem větší. A klingonská flotila byla téměř stejně velká. Společně by překonali romulanskou flotilu, ale ne samostatně.

Nezapomeňte, že Romulanská hvězdná říše byla v TNG dominantní supervelmocí. V DS9 během války o Dominion to trvalo všechny 3, aby jste vyzvali flotily Dominionu Alpha Quadrant plus Cardassians a poté flotily Breen. Cardassiani byli ohroženi UFP a v DS9, rychle poraženi pouze KDF. Během války, kdy se Dominion zmocnil DS9, byl The Dominion téměř schopen dostat se do dalších 3800 lodí, když bylo zlikvidováno maskované minové pole. To by při uzavření války „uzavřelo dohodu“. Je zřejmé, že to není celá flotila Dominionu, ale kolem 1/8 (odhad). Jejich flotila by se s největší pravděpodobností blížila k 30 000 celkem.

Romulanská flotila, 25 000, z nichž většina je velký válečný pták třídy D'deridex. Na rozdíl od UFP měli remanské otroky, aby pracovali s tak velkým stavebním úsilím. Je zřejmé, že hvězdnou flotilou tvoří převážně třída Miranda, třída Excelsior a třída mlhoviny. Následovaly lodě třídy Galaxy a Akira. Museli by zdvojnásobit své úsilí při stavbě a umístění větších lodí, aby mohli bojovat proti možným Warbirdům. Pokročilejší lodě zaměřené na mise byly postaveny na vyžádání. Jako Intrepid, Defiant nebo Olympic.

Vítejte na SFFSE!Jedná se o poměrně velký blok textu, takže trochu formátování, zejména přidání odstavců, nesmírně pomůže čitelnosti vaší odpovědi.
Kapitán KIRK ve STTOS říká kapitánovi USAF Christopherovi, že „... ve flotile je jich jen dvanáct ...“, což samozřejmě odkazuje i na třídu ÚSTAVY.Zdálo se, že tyto lodě byly první částí registračních čísel 1700 et al.Byli tu asi patnáct až dvacet let, včetně příkazů kapitánů April a Pikeových.To bylo zhruba sto let po založení UFP.A přesto za méně než jedno století uvidíme 70 000 zvláštních lodí, raketoplánů atd ... Předpokládám, že by to mohla být rychlá expanze Federace.
Fraser Pollock
2016-12-12 22:05:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mějte na paměti, že ve skutečném námořním světě potřebujete jednu loď ve stálé trvalé formaci, potřebujete minimálně 3 lodě a maximálně 5. Potřebujete 2 poddůstojnické posádky (modrá nebo zlatá posádka v americké námořní řeči) za loď a jedna posádka důstojníků trvale připojených ke každé lodi. Většina námořnictev po celém světě používá u dostupných lodí poměr 3: 1. To znamená, že pokud chcete 1 loď na neustálé hlídce, potřebujete 1 loď skutečně operující a 1 ve výcviku nebo v prodloužených zkouškách vybavení, stejně jako tato loď připravená v případě nouze reagovat na hrozbu a 3. loď buď zakotvit a být neaktivní nebo v náročném cyklu údržby.

Rozšíření na vesmír Star Treku možná znamená, že flotila 50 000 znamená, že je k dispozici kdykoli k dispozici pouze 16 666 bojů, kdy válka tento poměr 3: 1 zrychluje na pravděpodobně 5 ku 1. Tedy s obrovským fyzickým objemem Federace, což vysvětluje, proč jsou k dispozici pouze malé letky pro rychlou nouzovou reakci. Hvězdná flotila měla také velkou rezervní flotilu starých neaktivních lodí flotily, které mohou být v případě nouze, jako je vysoce ničivá válka, rychle znovu aktivovány podle Gene Roddenberry & Ricka Bermana.

Pokud jde o Romulany, říkalo se, že velká flotila válečných ptáků Romulan D'deridex byla ve skutečnosti velkou nevýhodou, protože ve skutečnosti byly mnohem méně schopné boje, než se původně myslelo. Jako bojová plavidla byla příliš snadno poškozena, což komplikovalo časově citlivé opravy během války (známý syndrom skleněných čelistí). Tam byla zjevně určena velká velikost a zvláštní tvar pro zastrašování a možná efekt maskování pole, ne pro boj. Menší Valdore Warbirds vyzbrojení větším počtem středních až těžkých energetických zbraní místo menšího počtu všech velmi těžkých energetických zbraní se tedy jeví jako mnohem efektivnější bojová loď a ekonomicky životaschopnější. Například během 2. světové války britská, kanadská, australská a americká námořní korveta, výroba torpédoborců a lehkých křižníků omezila počet šroubů a pohonných hřídelů na jednu loď. Ano, lodě byly zranitelnější při poruše vybavení. Více než jeden hnací hřídel však zdvihl dobu stavby a oprav, čímž se snížila válečná výroba a bojová dostupnost / účinnost.

Pokud jde o velikost klingonských a romulanských flotil, jsou v době míru ve srovnání s Federací zjevně menší díky jejich mnohem menším ekonomikám. Během filmů a televizních pořadů se několikrát říkalo, že zejména Klingonská říše je ekonomicky velmi chudá říše a musí na obranu použít mnohem větší procento rozpočtu než Federace. Romulané měli pravděpodobně během války s Dominionem mnohem větší flotilu, protože přišli pozdě a neměli příliš velké procento celé své flotily, které by bylo buď opraveno kvůli poškození bitvy, a jiné lodě, které potřebují nouzové doplnění zásob, což je naznačeno několikrát během 3 sezón války DS9. Nemluvě o tom, že Federace potřebovala co nejrychleji stavět nové lodě jako náhradu a znovu aktivovat staré, s největší pravděpodobností využít každé dostupné kotviště lodí na každém dvoře flotily, stanici a základně v celé Federaci.

Romulanská flotila je také menší, jinak by všude došlo k mnohem většímu počtu invazí romulanských lodí. Tam jsou maskovací zařízení pravděpodobně hlavním důvodem, protože takové choulostivé zařízení, které potřebuje tak náročné standardy pro udržení emisí z lodi a motoru, nemluvě o zvláštních tvarech, které fyzicky pomáhají schopnosti maskovacího zařízení. To by vážně omezilo výrobu lodní dopravy.

Dobrý argument, ale kolik hvězdných lodí je ve Hvězdné flotile?
Chris
2016-01-12 21:09:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pokud máte 10 flotil, ne každá loď je přiřazena k flotile. Musíte si uvědomit, že potřebujete hlídkové lodě, doprovodné lodě, cvičné lodě atd. 98 ze 112 lodí zničených v systému Tyre byla dvě útočná křídla 7. flotily. Útok na DS9 byl útočnou skupinou prvků různých flotil. Flotila zřídka zapojí celou svou sílu do jedné bitvy. V historii Země se podívejte na bitvu u Midway. Japonci měli svoji nosnou pracovní skupinu, bitevní pracovní skupinu a výsadkovou pracovní skupinu. Americká flotila zničila pouze pracovní skupinu nosných, což způsobilo ústup ostatních. Útočná skupina 600 lichých lodí útočících na DS9 nebyla plná flotila, protože k udržení linie musely udržovat flotily na místě.

Federace, která byla nejsilnější ze tří supervelmocí Alpha Quadrant, musela obsahovat flotilu, aby udržovala pod kontrolou Romulany a Klingony i menší mocnosti. Kvůli mírové smlouvě nemohli vyvinout maskovací technologii, což je zjevně velkou nevýhodou, ale Federace prokázala, že má lepší technologii štítu než ostatní dvě mocnosti k vyvážení. Předpokládal bych, že 10 flotil, především s bojovými, se rovná 1 000–1 200 na flotilu. Celkem 6000-8000. Na základě epizod DS9 je většina těchto lodí válečnými loděmi. Na začátku války bylo mnoho starších lodí jako Excelsior. Jak válka pokračovala, byly tyto lodě nahrazeny novějšími specializovanými válečnými loděmi a silnějšími válečnými loděmi (Galaxy, Defiant, Sovereign ...). Hádal bych, že stejně jako válečná pozemská flotila uvidíte poměr 1 hlavní lodi pro 4 až 6 doprovodných lodí, jako jsou torpédoborce, křižníky a podobně. Věřím, že bojovníků by nebylo více než 200 na flotilu. V epizodě TNG vidíte, jak snadno se bojuje s válečnými loděmi. Vidíte také na tom, že EnterpriseE během války neviděla mnoho střetnutí, přesto měla špičkovou loď a posádku. Než se připojily k válce, měli jste lodě hlídat na romulanských hranicích. Romulané, kteří se připojili k válce, přidali nejen romulanskou flotilu, ale nejméně 3000 lodí, které byly osvobozeny od hranic. Říkám minimálně 3000, protože pokud se Romulané pokusili využít války, museli jste mít dostatek lodí, abyste mohli držet nebo takticky ustoupit.

Vzhledem k tomu, že zásobovací linky byly dlouhé vzhledem k velikosti Federace a schopnosti útoku na Zemi tak daleko od frontových linií, musela Federace udržovat mnoho lodí v záloze pro hlídkové a doprovodné povinnosti a také střežit loděnice a vybavit zařízení; Minimálně 3000. Vidíte, jak si Defiant bere úkol tímto způsobem. Postranní poznámka, jak vidíte u Defiantu, otáčíte své lodě a posádku z povinnosti v první linii, abyste mohli seřídit / doplnit zásoby k hlídce / doprovodu, a pak zpět do přední linie.

8000 lodí v 10 flotilách bojujících proti války, 3000 lodí hlídajících proti Romulanům, 3000 hlídek / doprovod. Federace potřebuje méně lodí, protože jejich lodě jsou silnější. Válka přinesla Federaci nový život, protože pomalu umírali. Jejich lodě byly staré a nové lodě stavěly velmi pomalu. S novými loděmi, jako je Defiant, vyrobené pro boj a minimalistické povahy, mohly stavět rychleji. Stejně jako Sisko tak rychle přijal Defiant2. Dominion měl 25 000–30 000 lodí. Pokud by Federace měla zhruba 12 000–14 000, jak odhaduji, Klingoni zahájili válku s pravděpodobně 8 000–10 000 loděmi (menší území), které by se sotva vyrovnaly Dominionu a byly znevýhodněny velkými mřížkami senzorů, které mohly monitorovat celou flotilu Federace. pohyby. Jak válka postupovala, Klingoni rychle ztratili mnoho lodí a Federace ztratila své starší lodě a jejich výměna vyžadovala čas. Proto byli Romulané potřební. Na konci války bych řekl, že flotila Federace šla z 12 000, přičemž 70% tvořily starší lodě a zakonzervované flotily, na 15 000, přičemž více než ⅔ byly nové lodě. Podívejte se na konec VOY. Během necelé hodiny se objevila malá flotila, která se setkala s borgskou sférou a sestávala z převážně nových silnějších lodí.

Zdá se, že jde většinou o spekulace bez zdroje.Také říkáte ≥ 1000 lodí na flotilu;Celkem 10 flotil ≤8000 lodí.Můžete vysvětlit tu matematiku?
Velikost flotily: Matematiku zakládám jak na historii hvězdných treků, tak na historii Země.Flotila zřídka zapojí celou svou sílu najednou.Ve druhé světové válce jste měli flotilu Carrier, která je rozdělena do bojových skupin s jedním nebo dvěma nosiči na skupinu, flotilu bitevní lodi a přistávací flotilu.Flotily by se lišily velikostí a pokud by jich bylo 10, flotily, které by byly zapojeny, by byly větší.
Ve skutečnosti nikdy nevidíte celou flotilu v jedné bitvě, ale spíše zaútočíte na křídla nebo části několika flotil shromážděných, abyste si vzali DS9.Dobrým příkladem je bitva u zálivu Leyte. Měli jste 3 samostatná střetnutí. Americká flotila poslala svou nosnou flotilu na sever, tam ochranné bitevní lodě na východ a přistávací flotila a jejich doprovod torpédoborců musely samy překonat překvapivý japonský útok.3 samostatné flotily ve 3 různých zakázkách.Takže 10 flotil, 800-1200 lodí za kus s poměrem pro každou hlavní loď je 4-5 doprovodných lodí.
Moje matematika má flotily celkem zhruba 8000 lodí.Nyní si pomyslete, že Federace nemohla nechat hranice Romulan, Ferengi, Izanathi a Tholan Expanse nehlídané.Federace by potřebovala sílu, aby mohla držet Romulany nebo alespoň takticky ustoupit proti Romulusovým silám.Zhruba 3000 je můj poučený odhad.
Musíte si také uvědomit, že musíte chránit přepravní pruhy a doprovázet zásobovací lodě zepředu a zepředu.Defiant jako takový udělal.Nevidíme Enterprise-E ani o nich neslyšíme.Primárně vykonávali doprovodné a diplomatické povinnosti.Také jste nechali lodě chránit stavební loděnice, být opraveny nebo cvičit lodě.S tak velkým teritoriem, jako je Federace ve srovnání s Dominionem ovládaným prostorem Cardasie, předpokládám, že těchto lodí bude zhruba 3000. Proto byl Romulus, který se připojil k válce, tak důležitý, uvolnil lodě Federace a přidal romulanskou flotilu.
james
2014-08-16 05:51:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Hvězdná flotila měla kolem 6 tisíc až 9 tisíc lodí, které se pohybovaly mezi 10 až 15 různými třídami hvězdných lodí, počty 30 000 byly v kombinaci lodí ve válce o Dominion, nejen ve federaci.

1500, řekněme o počtu převyšujícím 20-1, bylo jen chybou nebo spíše znamená pouze 1 500 ptáků, kteří nejsou nejmocnějšími loděmi a jsou skoro dobří pouze ve skupinách po 3.

Jaké jsou vaše zdroje?
Nejprve _ existuje nejméně 64 různých známých tříd Hvězdné flotily.Zadruhé, kdyby tam bylo jen 6 000--9 000 lodí, Federace by byla na konci války o Dominion úplně zničena.Myslím, že 20 000–30 000 je lepší odhad.
Dan Goertzen
2013-10-14 03:05:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

V jedné ze závěrečných epizod DS9 si pamatuji zmínku o 1500 klingonských lodích rozmístěných na přední linii a poté poznámku mezi Jem'hadar, Cardassiany a Breenem, které by převyšovaly počet 20 na 1 (jednoduchá matematika), což dává Dominionu flotilu s počtem 30 000 v alfa kvadrantu. Kombinované síly Federace, Klingonů a Romulanů musí být někde v sousedství. Hádal bych asi 15 000 - 20 000. Číslo, na které jsem pro Federaci dorazil, je ~ 6000 lodí, Klingoni (válečníci mají pravděpodobně více) ~ 10 000 a Romulané (být tak dlouho v rovnováze sil s Federací by odpovídal federacím 6000) dává alianci asi 22 000 se jeví jako dobrý odhad.

Řídím se vaší logikou ohledně Klingonů a flotily Dominionů, ale na čem spočíváte zbytek čísel?
Čísla pro Federaci, Romulany a Klingony jsou poučným odhadem. Nemyslím si, že existuje odkaz na porovnání počtu flotil pro flotily Federace nebo Romulan v žádné ze sérií. Neberte moje čísla jako fakt, je to jen domněnka.
luke
2014-07-18 10:35:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dobře. Nejsem však žádný odborník, pokud má federace 8 000 napříč a předpokládáme, že by si uvedená hvězdná loď dokázala udržet warp 9,0 a překonání federace by trvalo více než 5 let. A dokonce i při nejvyšší rychlosti Voyageru 9 975, opět za předpokladu, že by to dokázala udržet, by to zvládlo jen za jeden rok a 161 dní. Nyní, s tím, co bylo řečeno, aby měla efektivní flotila schopná reagovat v rozumných časových obdobích s flotilami, které jsme viděli v hlubokém vesmíru devět, musí mít federace flotilu poblíž 35 000, možná až 50 000. V kánonu Star Trek , zejména v knihách, je UFP supervelmocí alfa kvadrantu během konce 23. století a počátku 24. století. Musí mít takovou částku, aby pokryli tolik sektorů, a být schopni shromáždit dostatek aktiv, aby čelili hrozbám, jako ve válce o nadvládu a proti Borgům. Matematika by jednoduše nefungovala, aby s takovou účinností ubránila oblast vesmíru této velikosti. V epizodě Sacrifice of angels na obranu proti flotilám s 1200 loděmi federace shromáždila 600 lodí. Teď si na to udělali čas a s touto matematikou musí mít alespoň 40 až 50 lodí rozmístěných po 10 ^ 2 sektorech, aby mohla být flotila sestavena zhruba za týden. Jen moje myšlenky.

Stephen Griffiths
2014-05-03 23:30:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Hvězdná flotila na začátku války s Dominionem měla sílu ca. 30 000 kosmických lodí. To však zahrnovalo transporty, zásobovací plavidla a další pomocná zařízení. Velikost UFP a skutečnost, že se zdá, že zahrnuje alespoň 4 regionální jádra; původní Fed Core, Antares, Deneb a Rigel, by znamenalo široce rozptýlenou flotilu z politických důvodů i ze strategické nutnosti.

Zřejmě existuje jen jedna akademie, která chrlí důstojnický sbor. Kolik absolventů ročně? 1 000 nebo méně? A tito absolventi musí obsadit několik stovek hvězdných základen i okouzlujících frontových hvězdných lodí.

Od roku 2364/65 čelí UFP romulanské obrodě, borgské hrozbě, krátké klingonské válce z let 2372-73 a totální válce vs. ... Dominion. Až do poloviny šedesátých let se zdálo, že je spokojenost a nedostatek zjevné strategické hrozby, což znamená, že Hvězdná flotila rozptýlila svá aktiva široce a mohla během 24-36 hodin sestavit směsici 40 hvězdných lodí u Vlka 359.

2366-2373 zvýšila produkci bojových hvězdných lodí a modernizaci mnoha starších lodí, a protože flotila bude „zálohována do jednoho roku“ poté, co Vlk 359 pravděpodobně již Hvězdná flotila staví ca. 40 hvězdných lodí a / nebo přesune plavidla z jiných sektorů, aby obnovila takzvanou domácí flotilu.

Přijímám tvrzení Brannona Bragy (?), Že Hvězdná flotila měla ve službě asi 8 000 hvězdných lodí. 2373. Nejméně 2 000 z nich by však byla vědecká plavidla Oberthova typu s další třetinou v seřízení, na cestě do az misí nebo jinak nedostupná, s výjimkou naléhavé situace. Velké množství lodí by také bylo rozmístěno ve vnějších oblastech a možná měsíce od vnitřního jádra UFP.

Proto si myslím, že „Enterprise“ je dostupná pouze na lodi, kromě dramatických požadavků fiktivního televizního pořadu. Kromě toho se zdá, že od roku 2371 začala Hvězdná flotila logicky soustředit svá aktiva do vnitřního jádra, a tedy „náhlý“ výskyt obrovských flotil 100–300 lodí, abychom nezapomněli, že tyto flotily zahrnovaly menší plavidla jako Fighter, která budou mít vzhledem k tomu, že tato flotila má uměle silný vzhled založený pouze na číslech.

Tento příspěvek můžete dramaticky vylepšit odkazováním nebo zálohováním údajů, které jste uvedli. Jsou ze spolehlivého zdroje nebo jen z vašeho vlastního názoru?
Steve
2014-09-21 19:50:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nejprve se tomu říkalo aliance federace a z toho, co řekl weyoun „bez federace ostatní nejsou nic“. Vedlo by mě to k přesvědčení, že hvězdná flotila měla větší počet lodí zapojených do války. Sedmá flotila měla v bitvě u Tyry 112 lodí a ztratila 98 lodí. Ale v epizodě o něco později v seriálu byla sedmá flotila poloviční síly. Myslím tedy, že v sedmé flotile bylo nejméně 250 lodí (výměna 39 lodí zničených u vlka 359 trvala necelý rok). Pak jsme se přesunuli do provozu zpět, sisko využilo komponenty několika flotil, aby získalo více než 600 hvězdných lodí, ne plné flotily a devátá flotila byla na cestě. Takže z toho a pouhého pohledu na naši vlastní armádu zde na Zemi (cirkus 2014) budu hádat, že by mělo alespoň 50000 ano padesát tisíc lodí rozmístěných po 8000+ světle vesmíru, a že asi 6000-8000 by mohlo být zpřístupněny útočnému segmentu války. Planety se přece jen musí bránit. To je čistě odhad, ale pokud se podíváte na to, americké námořnictvo má asi 300 lodí v jedné zemi. S více než 150 členskými světy a tisíci kolonií a základnami bych mohl být na tento počet dokonce trochu konzervativní. HVĚZDA JE OBROVSKÁ A ZDRAVÁ. Proto každý chce dobýt federaci ... BORG..DOMINION..SONA..a kdo ví kdo ještě. Zazvonte prosím.

Možná budete chtít upravit sekerou. Někde se tam skrývá dobrá odpověď.
Hvězdná flotila byla mocná, ale nemyslím si, že byla dost silná na to, aby vyprodukovala 333 lodí ročně po dobu 150 let.Potřebné množství tritanu, dilithia a dalších materiálů by bylo nepředstavitelně obrovské, stejně jako počet lidí, inženýrů, vědců a členů posádky.Kdyby měli 50 000 lodí, nemuseli by si dělat starosti s bitvami jako bitva o sektor 001, Vlk 359, válka o nadvládu nebo jiné.
Stephen Griffiths
2014-05-04 00:08:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Válka o nadvládu: pokud jde o Romulany, kdo ví? Avšak na základě jejich zjevného přístupu k politice kapitálových lodí „all-eggs-one-basket“: třídy D'deridex, jejich vrozené aroganci a rasového opovržení vůči UFP a skutečnosti, že se zdá, že je třeba oddělit Klingony od jejich spojenectví s Federály, než uvažovali o invazi na UFP (s výjimkou Shinzona, ale byl nevyvážený), a skutečnost, že jich nemůže být příliš mnoho vzhledem k tomu, že jsou tu jen méně než 2000 let, pochybuji, že mají více než 1 000 válečných lodí v první linii a pravděpodobně mnohem méně, možná 600–800? Když se připojí k válce Dominion, mají výhodu překvapení a koncentrovaného počtu, aby zahájili překvapivé útoky podél cardassijských hranic.

Pravděpodobně mají jiná, menší plavidla, např. „skautská loď“, která by mohla fungovat jako lehký doprovod / těžký stíhač, pokud by byla nasazena ve velkém počtu. Vzhledem k jejich těžkým ztrátám během závěrečných bitev války v roce 2375 to Zdá se, že je nepravděpodobné, že by pro federální poválečnou válku představovali velkou hrozbu, dokud by to neudělal odpadlík jako Shinzon.

Jedním z „důkazů“ od „Nemesis“ je důkaz bitevní skupiny Omega, nasazený za účelem podpory Enterprse v případě vpádu Romulanů. Zahrnovalo 7 lodí, sotva hlavní síla vzhledem k tomu, že Hvězdná flotila postavila stovky lodí do bojových skupin před méně než 4 lety. To by však mohlo znamenat, že pacifističtí a antimilitarističtí politici UFP mezitím přinutili Hvězdnou flotilu obnovit svou politiku šíření flotily před rokem 2366 a že 7 lodí bylo minimum a maximum považováno za politicky správné, aby se zabránilo provokování Romulanů .

Anyhoo, v konečném důsledku jsou hodnocení síly Romulanů ještě spekulativnější než Hvězdná flotila. Můžeme však učinit rozumný pokus na základě romulanského charakteru, jejich dopadu na Dominion War a po roce 2375 na jejich obranu zajatých cardassijských světů, Shinzonovy zjevné moci nad armádou a předpokládané pokračující bdělosti nad jejich hranicemi s Klingonskou říší. Ať tak či onak, domnívám se, že zůstávají mocní, ale strategicky a ekonomicky přetížení.

Pokud by tomu tak bylo, _Star Trek: Voyager_ by neexistoval, ani žádné filmy odehrávající se po válce o Dominion, protože Země by byla zajata Dominionem a Federace by zanikla.Musí to tedy být asi 10 000–30 000 lodí, jak řekl HorusKol.
Joshua
2017-07-08 14:48:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Myslím, že všechny odhady vycházejí z války s Dominion War z okna. Ke konci DS9 bylo několikrát zmíněno, že většina lodí schopných bojovat ve Hvězdné flotile byla zničena. Byli schopni vyrobit nové lodě, ale docházeli jim důstojníci, konkrétně kapitáni, kteří by posádku lodí měli. Nedostatek důstojníků umožnil Nogovi skončit s LTJG, aniž by dokončil polovinu akademie.

Nemesis se konala krátce poté. Všechny síly alfa kvadrantu byly výrazně oslabeny. Můj odhad je, že mnoho flotil, které Hvězdná flotila měla dříve, by na konci válečného / Nemesis časového rámce bylo méně než 100 lodí a 100 se zdá být tak vysoko.

V mém srdci bude Star Trek navždy v pauze, dokud neprovedou kanonickou show, která se bude konat po Nemesis-DS9-Voyager. Myslel jsem, že by bylo opravdu zajímavé uspořádat série, kde je Federace v troskách, dokonce i klasicky mírumilovné prosperující planety jako Betazed byly sutiny. Lodě by byly venku samy.

To, co vidíme v seriálu, se zdá být naprosto nefunkční.Některé z jednotlivých bitev na konci DS9 měly * více než 100 lodí * a vidíme mnoho / většinu z nich přežít.
„* Myslel jsem, že by bylo opravdu zajímavé uspořádat série, kde je Federace v troskách, dokonce i klasicky mírumilovné prosperující planety jako Betazed byly sutiny. Lodě by byly venku samy. *“ - zní to jako Firefly.
To je pravda, nicméně se rovněž uvádí, že tyto bitvy byly kromě klingonských a romulanských lodí i spojením celých sil federace.Ke konci mají debatu, zda se dopustit všeho, či nikoli, protože pokud by selhali, byli by otevřeni úplné invazi.Rozhodli se dát všechno dovnitř. To byla celá flotila Federace v závěrečné bitvě.
Pokud to byla celá flotila, proč ve Voyageru ukazovali velký počet tříd Akiry, Sabre, Norska a dalších lodí?Federace by se nikdy nezotavila a nebylo by možné, aby vyráběli panovníky, protože i vesmírné lodě pomáhají dodávat materiály.Ve finále sezóny _ST: PIC_ měli obrovskou flotilu hvězdných lodí třídy Inquiry.To dokazuje, že Hvězdné flotile určitě zůstaly lodě.
Očividně jsem se mohl mýlit.Nebo je to nějaká kombinace obojího, kde zaútočili se vším (co bylo k dispozici a v regionu, federace byla tak velká, jaká je, a lodě, které potřebovaly opravit z neustálé války, což by částku vyloučilo).Nejsem si jistý, co tím myslíš o Voyageru.Předpokládal jsem, že Picard proběhne o několik desítek let později, od té doby je možné jakékoli množství produkce.A špatné psaní nebo ignorování kánonu jsou vždy možnosti.
Jack Ryan
2015-02-23 07:34:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kdybych měl odhadnout, jak silná bude síla hvězdné flotily UFP před válkou o nadvládu, bude to mezi 2000 a 6000 loděmi. Většinu lodí tvořily velké válečné lodě používané k průzkumu na velké vzdálenosti, a to nejen k bojovým operacím. Lodě na jedné časové ose s 23letou válkou s Klingony, které mohla hvězdná loď třídy galaxie nést na přistání přes 6000 vojáků. Bylo tam několik tisíc lehkých křižníků / těžkých stíhacích lodí převážně pro hlídky a civilní obranu. Každý ze světů by také měl pouze armádu, i když omezenou, která by se nepoužívala pro vnější bojové operace. V seriálech po válkách s Borgy a Dominiony se Andoria vystřídala pro UFP a rychle rekonstituovala císařskou stráž nebo měla domácí prapor. Vulkánci také měli domácí obranné síly s prvky vrchního velení stále na svém místě. V knize Bitva o Betazed se nikdy skutečně nevzdali bezpečnostních sil, ale také nebyli příliš dobře vycvičeni v bojových operacích, protože měli převést většinu obrany na hvězdnou flotilu. A od doby Khitomerových dohod do doby Borgů bojovala hvězdná flotila pouze s hraničními potyčkami s Tzenkethi a Cardassiany. Většina flotily se zabývala dlouhodobým průzkumem a objevováním vědy. Po 60 až 80 let tedy UFP neměla žádné skutečné nepřátele, s nimiž by se mohla potýkat. Po incidentu Tomed Romulané ztichli, Klingoni byli do jisté míry abstraktními spojenci. Většina rozpočtu byla snížena a peníze směřovaly na kolonizační úsilí a další potenciální „sociální projekty“.

Je tu spousta dohadů a málo cenných skutečných důkazů. Kdo by řekl, že Federace nepoužila tento útlum v nepřátelství ke konstrukci velkého počtu průzkumných lodí nebo obrovských flotil kolonizačních lodí. Stejnou logiku můžete použít oběma způsoby.


Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...