Otázka:
Film, kde káva působí na mimozemšťany jako alkohol
Leo
2017-05-23 19:13:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Snažím se vypracovat název filmu Sci-fi z 80. let, kdy mimozemšťanka (v lidské podobě) omylem pije kávu a velmi se opije. Je to vše, co si z filmu pamatuji, ale zdá se mi, že to bylo opravdu příjemné! Nějaké nápady?

EDIT - pamatuji si, že byl zapojen i vesmír a kosmická loď!

Název mě přiměl myslet na _MiB_, ale ...
Zní to podobně jako ve filmu „Cocoon - návrat“, ale mimozemšťanka se neopila z kávy, snědla měkkýše, které nazvala „bon apetit“.
Dalším podobným filmem je „Alien Nation“, kde se mimozemšťané intoxikují pitím kyselého mléka.
Ani jeden z nich, ale díky, provedl jsem úpravu OP, protože jsem si pamatoval další!
Hledání na Googlu mě upozornilo na poněkud nejasnou televizní minisérii sci-fi z roku 1988 nazvanou „Něco tam je“ o tom, jak policista vyšetřuje řadu brutálních vražd.Z toho, co jsem četl, se jeho mimozemská spojenka Ta'Ra opije kávou.
To je správná odpověď, jsem si jistý, že byl zabalen do filmu.Díky moc.Takže jste na to odpověděli v komentáři před 15 hodinami @februaryInk a steve ruspo přidali odpověď před 12 hodinami, takže spravedlivá odpověď je vaše!(Pokud se ho rozhodnete přidat)
Děkuji, ale neváhejte a dejte to Stevovi, @Leo.Nikdy předtím jsem o seriálu neviděl ani neslyšel a komentoval jsem to s nadějí, že by to někdo jiný mohl ověřit a udělat z toho úplnou odpověď.
Všimněte si, že navrhovaný duplicitní cíl je cílem tří dalších uzavřených duplikátů.
Tři odpovědi:
FuzzyBoots
2017-05-23 19:16:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Toto je pravděpodobně The Stranger Within , americký hororový film vyrobený pro televizi z roku 1974, který měl premiéru jako ABC film týdne 1. října 1974 a hrají Barbara Eden a George Grizzard.

The Stranger Within DVD cover

Souhrn spiknutí z Wikipedie

Ann Collins (Eden ), malířka a její manžel David Collins (Grizzard) čekají dítě. Matoucí pár je, že David podstoupil vasektomii a Ann by neměla být těhotná. Přestože David má podezření, že mu byla Ann nevěrná, zůstává s ní. Vzhledem k tomu, že Ann měla v minulosti problémy s těhotenstvím, které ohrožovaly její zdraví, chce David, aby Ann podstoupila potrat, ale pokaždé, když se tito dva pokusí podstoupit zákrok, zažije Ann extrémní porodní bolesti a nedokáže podstoupit Postup.

Během těhotenství měla Ann zvláštní chuť na černou kávu, syrové maso a obrovské množství soli. Vykazuje také osobnostní a fyzické změny, včetně toho, že chce neustále číst knihy, snášet mrazivé teploty, rozvíjet akutně citlivý sluch, podnikat dlouhé a namáhavé procházky v horách, neschopnost poslouchat ostatní lidi a léčit její zranění během několika minut.

David chce, aby Bob (David Doyle), hypnotizér, zjistil, zda může získat nějaké informace o tom, proč se Ann chová tak podivně. Ann neříká ani slovo, i když je zhypnotizovaná. Jednoho dne, když se Ann vrátí z jedné ze svých procházek v horách, najde na ni čekat Davida, Boba a Anninu přítelkyni Phyllis (Joyce Van Patten). Rychle vypije vařící horkou kávu, aby popadla dech, a David si všimne, že káva ji opije. Bob se znovu pokusí hypnotizovat Ann a skrze ni začne mluvit mimozemská bytost. Bytost říká, že ho jeho otec vykázal na tuto teplou planetu (Zemi) a že se chce vrátit do svého domova, kde je „super“. Říká, že Ann byla impregnována, zatímco ona malovala v horách. Poté, co mimozemšťan přestal mluvit skrz Ann, konečně usnula.

Během noci se Ann vplíží do opuštěného domu v lese, kde porodí. Kráčí do lesa, kde také kráčí mnoho dalších žen se svými mimozemšťany. David se dívá na jeden z Anniných obrazů, zobrazujících domovskou planetu mimozemské bytosti. Obraz začíná kouřit. David se dívá z okna a křičí Annino jméno, když sleduje, jak kosmická loď odnáší Ann na domovskou planetu mimozemšťana.

Hodí se k vašemu časovému období a má mimozemšťana, který se náhodou opije kávou.

Trailer

Děkujeme za úžasně podrobnou odpověď!Jediná věc, kterou jsem zapomněl zmínit, byl prvek vesmír a kosmická loď.Buď si z toho našla cestu na Zemi, nebo něco podobného
@Leo: Na konci opustí vesmírnou loď.Přidal jsem zbytek shrnutí z Wikipedie.
Jsem teď zmatená, máš pravdu!Nezdá se, že by „vypadal“ správně.Podívám se na to dnes večer a ozvu se
Na Youtube najdete několik dalších scén, ale ne celý film (existují úplné verze dalších filmů se stejným názvem, ale ne tento tón).Scénu hypnózy najdete například na https://www.youtube.com/watch?v=-dYZTYJ_phI.
Steve Rospo
2017-05-24 01:54:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Něco tam venku byla minisérie v NBC v roce 1988. Poté se změnila na televizní seriál.

Přináší svou roli a eleganci, aby tu mohla hrát roli, její pilná vážnost dělá pro některé přitažlivé ryby z vodní komedie - obzvláště zábavné jsou scény s jejím opilím se na kávu

MoriaNZ Review

Můžete poskytnout důkazy o tom, kde se mimozemšťané „opilí na kávě“ vyskytují?
http://moria.co.nz/sciencefiction/something-is-out-there-1988.htm Přináší svou roli a eleganci, aby tu mohla hrát roli, její pilná vážnost, která dělá některé lákavé ryby z vodní komedie - zejménazábavné jsou _ scény, kde se opírá o kávu_
Měli byste to [upravit] do odpovědi, nepřidávat k odpovědi v komentáři.Komentáře nejsou jako diskusní fórum;jsou to spíše poznámky k recenzi.Tyto komentáře lze smazat, jakmile je vyřešíte.
@JDługosz - Nebo ještě lépe, můžete tomuto novému uživateli předvést, jak zlepšit své odpovědi úpravou sami.Ukaž, neříkej.
@Valorum, který by nebyl lepší: ** instruujte **, nedělejte to magicky bez jeho účasti.Nebo to udělejte pro něj, pokud to byl týden bez adtion.Mnoho nováčků si neuvědomuje, že * mohou * upravovat.
@JDługosz - zcela nesouhlasím.Dostanou oznámení, že to bylo upraveno, a vidí (vedle sebe), co se změnilo.Zveřejnění zprávy, která je nabádá, není užitečné, zvláště když by vám jejich zpracování příspěvku trvalo méně času než psaní zprávy * s vysvětlením, jak opravit jejich příspěvek *.Máte také tlačítko pro úpravy, a to z dobrého důvodu.
To byl ten !!Díky moc!
ShadoCat
2017-05-24 02:09:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

To pravděpodobně není ono, protože vymazali scénu ve filmu, kde ji specifikují, ale ve Star Treku IV je důvodem, proč Spock jednal tak ledabyle, že jedl čokoládu a byl ovlivněn kofeinem. Román tuto scénu udržuje.Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...